Sklep Medyczny Madens na Facebook’u!

Kto może z czystym sumieniem powiedzieć, że nie przesiaduje na Facebook’u? Pewnie niewielu z nas, czego dowodem jest wciąż rosnąca liczba użytkowników tego portalu. Z myślą o was utworzyliśmy fanpage Sklepu Medycznego Madens na Facebook’u. Chcesz być informowany o nowościach i promocjach w naszym sklepie? Polub nasz profil i bądź na bieżąco!

Dlaczego warto polubić nasz profil?

Jeśli nie masz czasu sprawdzać, co nowego na naszej stronie, to polubienie naszego profilu da Tobie wiele korzyści. Poniżej kilka z nich.

Bądź na bieżąco z promocjami

Na profilu publikujemy nasze aktualne promocje, abyś miał szybki dostęp do najlepszych cen w naszym sklepie. Staramy się regularnie organizować promocje i dzięki informacji z naszego profilu będziesz mógł kupować w atrakcyjnych cenach.

Nowości produktowe

Dobrze jest w jednym miejscu znaleść wszystko, czego szukasz. Z tego względu wciąż poszerzamy ofertę o nowe produkty. O nowych produktach dowiesz się tego z naszego profilu na Facebook’u.

Warto wiedzieć

W naszym sklepie staramy się nie tylko sprzedawać, ale także dzielić się wiedzą. Na blogu Madens publikujemy artykuły, w których staramy się w przystępny sposób przekazać ciekawą wiedzę o produktach i nowinkach. Najciekawsze artykuły publikujemy na Facebook’u, abyś miał do nich szybki dostęp.

A zatem…

Serdecznie witamy na fanpage’u Sklepu Medycznego Madens!🎈Dowiesz się tutaj o nowych produktach i promocjach. Postaramy…Opublikowany przez Sklep Medyczny MadensWtorek, 26 stycznia 2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *