Nasze marki

Péters Surgical

Czwarty co do wielkości producent materiałów szewnych na świecie. W portfolio tej francuskiej firmy znajdują się przede wszystkim wysokiej jakości materiały szewne, w szczególności nici chirurgiczne i siatki chirurgiczne. W naszym sklepie szczególnie rekomendujemy produkty Péters Surgical ze względu na ich doskonałą renomę i przystępne ceny.

 

Sinpo

Polski producent powszechnie znanej i cenionej marki nici chirurgicznych AMIFIL®. Produkty tej firmy rekomendujemy osobom, które poszukują sprawdzonych nici chirurgicznych niewchłanialnych.

 

Jinhuan Medical

Chiński producent jednorazowego sprzętu medycznego, w szczególności nici chirurgicznych. Produkty tej firmy przedstawiają doskonały stosunek ceny do jakości. Produkty Jinhuan Medical spełniają wszelkie wymagania jakości potwierdzone przez odpowiednie certyfikaty.

 

Sunsmed Protective Products

Chiński producent jednorazowej odzieży medycznej z włókniny. W ofercie znajdują się m. in. fartuchy, czepki i maski chirurgiczne. Odzież medyczna Sunsmed odpowiada najwyższym standardom jakościowym, o czym świadczą otrzymane certyfikaty jakości.