Marka: Shanghai Pudong Jinhuan Medical Products Co.producent-shanghai-pudong-jinhuan-medical-products-co

Shanghai Pudong Jinhuan Medical Co., Ltd

Shanghai Pudong Jinhuan Medical Products Co., Ltd. jest chińskim producentem artykułów medycznych zlokalizowanym w Szanghaju. Firma powstała w 1996 roku, natomiast jej początki sięgają 1993 roku. Od tego czasu marka wielokrotnie była już nagradzana i wyróżniana, co zapewniło jej ugruntowaną pozycję na rynku. Shanghai Pudong Jinhuan Medical Co., Ltd. jest wiodącym producentem artykułów medycznych takich jak:
  • nici chirurgiczne (w tym: nici chirurgiczne wchłanialne i niewchłanialne),
  • ostrza chirurgiczne,
  • igły chirurgiczne,
  • nożyczki chirurgiczne (w tym: nożyczki do pępowiny i nożyczki do bandaży z gazy),
  • kleszcze chirurgiczne (w tym: kleszcze gąbkowe, kleszcze do chusteczek, kleszcze hemostatyczne i kleszczyki hemostatyczne mikronaczyniowe).
Działania firmy Shanghai Pudong Jinhuan Medical opierają się na ciągłym opracowywaniu nowych produktów, a także poprawianiu jakości produktów, które są już dostępne. Marka wdrożyła system zarządzania jakością zgodny z normami ISO 9001: 2008, ISO 13485: 2003 i MDD 93/42 / EWG. 2009. Dba o swój wizerunek, dlatego też stawia na uczciwe podejście do klienta i niezawodność oferowanych produktów. Produkowane przez firmę ostrza i nici chirurgiczne cieszą się świetną opinią. Są wytrzymałe i zapewniają precyzję ruchów. Artykuły Shanghai Pudong Jinhuan Medical łączą w sobie jakość z niewygórowaną ceną, dlatego też chętnie sięgają po nie studenci, którzy szukają igieł czy nici do nauki szycia.