Fartuch flizelinowy medyczny, jednorazowy, niejałowy z mankietem, z włókniny 30g/m2 (10szt.)

Fartuch medyczny flizelinowy jednorazowy z włókniny PP

Fartuch jednorazowy wykonany z włókniny polipropylenowej jest zapewnia podwyższoną ochronę lekarzowi i pozostałym członkom personelu medycznego. Odzież medyczna została wyprodukowana przez producenta niejałowych fartuchów medycznych z włókniny polipropylenowej, firmę Xiantao Chenguang Protection Commodity Co., Ltd. Fartuch w kolorze zielonym sprzedawany jest w foliowych opakowaniach po 10 szt.

Optymalna ochrona

Fartuch CUFF30 został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie lekarzy i personelu medycznego. W przypadku zabiegów z małą ilością płynów, które nie wymagają odzieży barierowej, zapewnia optymalną ochronę i komfort.

Codzienny komfort

Fartuch został wykonany z włókniny PP o podwyższonej gramaturze. Materiał sprawia, że fartuch jest bardzo lekki, a zarazem oddychający. Podczas jego użytkowania lekarz zachowuje swobodę ruchów, co jest szczególnie istotne podczas wymagających zabiegów. Włóknina polipropylenowa oprócz tego, że jest lekka, doskonale przepuszcza powietrze, w związku z czym zapewnia komfort, nawet podczas wielogodzinnych operacji.

Doskonała wytrzymałość

Materiał użyty do produkcji fartucha jest solidny. Jego gramatura wynosi 30g/m².  To sprawia, że prezentowane okrycie jest jednym z najbardziej wytrzymałych na rynku. Osoba, która będzie je nosiła, będzie optymalnie chroniona, a ponadto nie odczuje dyskomfortu z powodu skrępowania ruchów.

Wysoka jakość wykonania

Dobór odzieży medycznej należy do oddziału szpitala. Podczas selekcji warto zwracać uwagę na najmniejsze szczegóły. Mankiety z bezpyłowego materiału i lekka włóknina, która przepuszcza powietrze sprawia, że oferowany fartuch jest częstym wyborem wśród odzieży ochronnej dla personelu medycznego i pacjentów.