Fartuch flizelinowy medyczny, jednorazowy, niejałowy z mankietem, z włókniny 40g/m2 (10 szt.)

Fartuch medyczny flizelinowy jednorazowy z włókniny PP

Fartuch jednorazowy wykonany z włókniny polipropylenowej jest przeznaczony do zapewnienia podwyższonej ochrony lekarzowi i pozostałym członkom personelu medycznego. . odzież medyczna została wyprodukowana przez renomowanego producenta niejałowych fartuchów medycznych z włókniny polipropylenowej, firmę Sword Xiantao Disposable Protective. Okrycie w kolorze niebieskim sprzedawane jest w ekonomicznych opakowaniach po 10 szt.

Optymalna ochrona

Fartuch G-1AA został zaprojektowany z myślą o podwyższonej ochronie dla lekarzy i personelu medycznego. W przypadku zabiegów z małą ilością płynów, które nie wymagają odzieży sterylnej, zapewnia optymalną ochronę i komfort.

Codzienna wygoda

Oferowany fartuch został wykonany z włókniny PP o podwyższonej gramaturze. Materiał sprawia, że fartuch jest bardzo lekki, a zarazem oddychający. Podczas jego użytkowania lekarz zachowuje swobodę ruchów, co jest szczególnie istotne podczas wymagających zabiegów. Włóknina polipropylenowa oprócz tego, że jest lekka, doskonale przepuszcza powietrze, w związku z czym zapewnia komfort, nawet podczas wielogodzinnych operacji.

Niezwykła wytrzymałość

Materiał użyty do produkcji fartucha jest solidny. Jego gramatura wynosi 40g/m².  To sprawia, że prezentowane okrycie jest jednym z najbardziej wytrzymałych na rynku. Osoba, która będzie je nosiła, będzie optymalnie chroniona, a ponadto nie odczuje dyskomfortu z powodu skrępowania ruchów.

Wysoka jakość wykonania

Dobór odzieży medycznej należy do oddziału szpitala. Podczas selekcji warto zwracać uwagę na najmniejsze szczegóły. Mankiety z bezpyłowego materiału i lekka włóknina, która przepuszcza powietrze sprawia, że oferowany fartuch jest częstym wyborem wśród odzieży ochronnej dla personelu medycznego i pacjentów.

Fartuch flizelinowy medyczny, jednorazowy, niejałowy z włókniny 20g/m2 (10 szt.)

Fartuch fizelinowy jednorazowy z włókniny PP

Fartuch jednorazowy wykonany z włókniny propylenowej to idealny wybór w celu zapewnienia podstawowej ochrony lekarzowi i pozostałych członków personelu medycznego. Doskonale sprawdzi się także jako odzież ochronna dla pacjentów, a także odwiedzających w szpitalu. Okrycie w kolorze zielonym sprzedawane jest w ekonomicznych opakowaniach po 10 szt.

Wysoka jakość wykonania

Fartuchy medyczne z włókniny PP pozwalają podczas zabiegów chirurgicznych zachować odpowiednią higienę. To niezwykle ważne w kontekście zapobiegania powikłań pooperacyjnych, takich jak zakażenia. Oferowana przez nas odzież jednorazowa została wykonana w oparciu o najwyższe standardy, dzięki czemu jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo i wygodę.

Pełen komfort użytkowania

Medyczny fartuch flizelinowy został wykonany z materiału o gramaturze 20 g/m². Materiał sprawia, że fartuch jest niezwykle lekki. Podczas jego użytkowania lekarz zachowuje swobodę ruchów, co jest szczególnie istotne podczas wymagających zabiegów. Włóknina polipropylenowa oprócz tego, że jest lekka, doskonale przepuszcza powietrze, w związku z czym zapewnia komfort, nawet podczas wielogodzinnych operacji.

Łatwe zakładanie

Oferowany przez nas fartuch ma uniwersalny rozmiar. Ze względu na to, że jest wiązany na szyi i w pasie, można go dopasować do sylwetki. Dzięki wszytym trokom, fartuch bardzo łatwo się zakłada, co pozwala ograniczyć czas poświęcany na przygotowania do zabiegów.

Bezpieczeństwo

Jednorazowa odzież chirurgiczna zmniejsza ryzyko przeniesienia ciał obcych w okolice pola operacyjnego. W celu zwiększenia ochrony pacjenta i samego lekarza, fartuch posiada mankiety ściągane na gumkę.

Medyczny pokrowiec foliowy, jednorazowy na kozetkę lekarską, łóżko (10 szt.)

Foliowe pokrycie na kozetkę lekarską

Niejałowe pokrycie na kozetkę lekarską firmy Sword Xiantao Disposable Protective. Wykonane z nieprzemakalnej folii CPE koloru niebieskiego. Stanowi idealną ochronę przed przenikaniem wilgoci. Dostępne w rozmiarze 210 x 90 x 20 cm.. Pakowany w foliowe opakowanie po 10 sztuk.

Dla zwiększenia higieny

Na sali zabiegowej, a także w gabinecie lekarskim czy rehabilitacyjnym ze szczególną ostrożnością należy dbać o higienę. Zastosowanie podkładów papierowych na kozetkę może być niewystarczające, dlatego też warto zdecydować się na zakup pokrycia wykonanego z folii. Pokrowiec nie tylko zwiększa higienę pracy, ale także chroni materac przed zamakaniem i odbarwieniami. Ponieważ jest wykonany z folii o grubości 0,03 mm, po wizycie pacjenta bez problemu można go przetrzeć wilgotnym ręcznikiem papierowym lub wymienić na nowy.

Z nieprzemakalnego materiału

Pokrycie dostępne w naszym sklepie jest wykonane z folii CPE. To materiał w pełni nieprzemakalny, zapewniający idealną ochronę przed przenikaniem wilgoci. Zastosowanie foliowego pokrowca to dobre rozwiązanie m.in. w pracowniach USG. Kiedy kozetka jest w pełni przykryta, podczas przeprowadzania badania lekarz nie musi obawiać się, że zabrudzi ją żelem.

Wygodne zakładanie

Proponowane przez nas pokrycie na obrzeżach posiada gumki. To sprawia, że można je wygodnie założyć, a podczas użytkowania, mimo że jest foliowe, nie ześlizguje się z materaca. Ponieważ pokrycie ma ponad 2 m długości, świetnie sprawdzi się jako pokrowiec na większą kozetkę, ale nie tylko. Można zastosować go także pod mniejsze leżanki. Wtedy wystarczy wsunąć nadmiar materiału pod materac.

Wiele zastosowań

Foliowe pokrycie na kozetkę to idealny wybór na salę zabiegową i do gabinetu lekarskiego. Niemniej jednak, można stosować je również jako pokrowiec na leżankę czy łóżko w domach opieki. To świetne rozwiązanie w przypadku pacjentów z problemami takimi jak nietrzymanie moczu. Pokrowiec sprawdzi się także w domu podczas opieki nad osobą unieruchomioną. Wtedy też pozwala ochronić materac przed wilgocią podczas karmienia a nawet mycia.