Czepek chirurgiczny, jednorazowy typu furażerka na troki (100 szt.)

Czepek chirurgiczny typu furażerka – komfort przede wszystkim

Zielony czepek medyczny w kształcie furażerki to doskonałe rozwiązanie dla każdego chirurga. Został wykonany z materiałów najwyższej jakości, które zapewniają uczucie komfortu nawet podczas wielogodzinnej operacji. Otok wiązany na troki pozwala na dostosowanie szerokości czepka do głowy, przez co lekarz w każdej chwili może go poszerzyć lub zwęzić.

Niezawodność i higiena

Specjalne wiązanie zapobiega zsuwaniu się czepka w trakcie operacji, co gwarantuje zabezpieczenie przed włosami, a także złuszczonym naskórkiem. Jednorazowe czepki chirurgiczne tego typu to częsty wybór mężczyzn. Ich użycie podczas zabiegu minimalizuje ryzyko przeniesienia bakterii czy zanieczyszczeń w okolice pola operacyjnego.

Ekonomiczne opakowanie

Niejałowe czepki sprzedawane są w praktycznych opakowaniach po 100 sztuk.

Czepek chirurgiczny, jednorazowy typu furażerka na troki (50 szt.)

Czepek chirurgiczny typu furażerka – komfort przede wszystkim

Zielony czepek medyczny w kształcie furażerki to doskonałe rozwiązanie dla każdego chirurga. Został wykonany z wysokiej jakości włókniny PP typu Spunbon o gramaturze 16 g/m2. Posiada wszytą warstwę z wyjątkowo przewiewnej wiskozy na tyle i czubku głowy. Specjalna budowa czepka zapewnia wyjątkowy komfort nawet podczas wielogodzinnej operacji. Czepek jest obszyty lamówką na całym obwodzie. Otok wiązany na troki pozwala na dostosowanie szerokości czepka do głowy, przez co lekarz w każdej chwili może go poszerzyć lub zwęzić.

  • Rozmiar: uniwersalny
  • Średnica: 58 cm
  • Głębokość: 15 cm

Niezawodność i higiena

Niezawodne wiązanie zapobiega zsuwaniu się czepka w trakcie operacji, co gwarantuje zabezpieczenie przed włosami, a także złuszczonym naskórkiem. Wszyta warstwa wiskozy na czubku i tyle głowy zwiększa przewiewność czepka i minimalizuje uczucie dyskomfortu w czasie operacji. Jednorazowe czepki chirurgiczne tego typu to częsty wybór mężczyzn i nie tylko. Ich użycie podczas zabiegu minimalizuje ryzyko przeniesienia bakterii czy zanieczyszczeń w okolice pola operacyjnego.

Ekonomiczne opakowanie

Niejałowe czepki chirurgiczne sprzedawane są w praktycznych opakowaniach po 50 sztuk.

Czepek chirurgiczny, pielęgniarski, jednorazowy typu beret z gumką (100 szt.)

Czepek chirurgiczny typu beret – komfort i uniwersalność

Niejałowy czepek chirurgiczny (pielęgniarski) z gumką został wykonany z cienkiego materiału dobrego gatunku, który świetnie przepuszcza powietrze. W związku z tym, jego używanie zapewnia poczucie komfortu podczas każdego zabiegu.

Kolor: niebieski, biały

Prosimy o wpisanie wybranego koloru w uwagach do zamówienia. W braku wyboru będzie on wysłany losowo.

Skuteczna ochrona

Wszyta gumka sprawia, że nawet gwałtowne ruchy nie spowodują zsunięcia się beretu podczas operacji. Dlatego, czepek pielęgniarski z gumką to rekomendowane zabezpieczenie pola operacyjnego przed włosami czy potem. Czepki pielęgniarskie to materiały jednorazowe. Z tego powodu, ich stosowanie zmniejsza ryzyko przenoszenia przez użytkownika bakterii czy zanieczyszczeń.

Ekonomiczne opakowanie

Czepki sprzedawane są w opakowaniach po 100 sztuk.

Fartuch foliowy jednorazowy przedni, ochronny na troki (100 szt.)

Medyczny fartuch foliowy przedni, jednorazowego użytku

Jednorazowy fartuch foliowy zakładany na szyję, dedykowany do ochrony przedniej części ubrania. Wyprodukowany przez jednego z wiodących producentów artykułów medycznych – Sunsmed Protective Products Ltd. Fartuch ten posiada dopuszczenie jako wyrób medyczny.

Chroni przed przesiąkaniem

Fartuch wykonany z folii stanowi idealną barierę dla różnego rodzaju płynów. Może być stosowany na sali operacyjnej w celu ochrony przed przesiąkaniem. Dla zachowania maksimum higieny, chirurdzy stosują go z innymi fartuchami, które zabezpieczają przed przenoszeniem substancji nie tylko przednią, ale i tylną część ubrania.

Odporny na uszkodzenia

Prezentowany fartuch foliowy przedni został wykonany z folii LDPE. Materiał ten w porównaniu do folii HDPE jest dużo bardziej wytrzymały, dzięki czemu okrycie jest odporne na uszkodzenia takie jak przerwanie czy przebicie. Niewątpliwie jest to jedna z największych zalet tego produktu, bowiem pozwala zachować ochronę przed zachlapaniem odzieży nawet przy dość intensywnym użytkowaniu.

Wygodny w zakładaniu

W pracy lekarza czas odgrywa niezwykle istotną rolę, stąd też do naszej oferty wprowadziliśmy ochronny fartuch medyczny zakładany na szyję. Żeby go włożyć wystarczy dosłownie kilka sekund. Aby okrycie lepiej przylegało do sylwetki, a jednocześnie zapewniało swobodę ruchów, fartuch posiada z tyłu wiązanie na troki o długości 50 cm.

O szerokim zastosowaniu

Dostępny w naszej ofercie fartuch foliowy jest wyrobem medycznym. Niemniej jednak, może być używany nie tylko przez lekarzy i członków personelu medycznego. Okrycie ochronne tego typu świetnie sprawdza się także w salonach kosmetologicznych, kosmetycznych i fryzjerskich, gdzie istnieje wysokie ryzyko zachlapania odzieży. Poza tym, fartuchy foliowe stosowane są także przez pracowników przemysłu spożywczego, gdzie szczególnie ważne jest zachowanie zasad higieny.

Praktyczne opakowanie

Fartuchy foliowe pakowane są po 100 szt. w foliowym opakowaniu. Paczki można otworzyć z łatwością przez dedykowane otwarcie opakowania z boku, które ułatwia wyciąganie fartuchów bez naruszenia opakowania i tracenia czasu.

Fartuch laminowany, medyczny, jednorazowy, barierowy, foliowy, flizelinowy, niejałowy z włókniny 35g/m2 (10 szt.)

Fartuch medyczny z włókniny polipropylenowej laminowanej

Jednorazowy fartuch chirurgiczny wykonany z włókniny polipropylenowej o gramaturze 35g/m2, laminowanej folią PE. Wyrób medyczny niejałowy, z mankietami na końcu rękawów.

Lepsza ochrona

Na sali operacyjnej należy zachowywać maksimum higieny. W tym celu, warto wybrać fartuch chirurgiczny włókniny polipropylenowej wzmocnionej cienką warstwą laminatu. Materiał ten posiada świetne właściwości barierowe, przez co zapewnia lekarzowi wyższy stopień ochrony. Dzięki warstwie laminatu, fartuch może być stosowany nawet podczas zabiegów z większą ilością płynów.

Rękawy wykończone mankietami

Wyższy stopień ochrony zapewniają także bawełniane mankiety. Te zapobiegają zsuwaniu się fartucha na końcu rękawów, co nie tylko minimalizuje ryzyko przeniesienia ciała obcego w okolice pola operacyjnego, ale także pozwala chirurgowi na pełne skupienie.

Wygodne zakładanie

Proponowany przez nas fartuch chirurgiczny jest wiązany na troki. Te zostały wszyte w górnej części, z tyłu, co zapewnia użytkownikowi dużą wygodę i sprawia, że może ubrać go samodzielnie. Warto też wspomnieć, że wiązanie pozwala lepiej dopasować fartuch do sylwetki.

Dedykowany do zabiegów z dużą ilością płynów

Zwykłe fartuchy z włókniny polipropylenowej najczęściej wybierane są do zabiegów z mniejszą ilością płynów. Dzieje się tak, ponieważ nie są pełnobarierowe. Model wzmocniony specjalną warstwą laminatu świetnie sprawdzi się jednak także podczas zabiegów z większą ilością płynów. Włóknina pokryta cienką warstwą folii PE jest wodoodporna, co sprawia, że fartuch może być stosowany nawet w przypadku, kiedy operacja wiąże się z podwyższonym ryzykiem krwawienia.

Kombinezon ochronny medyczny z włókniny typu TYVEC

Kombinezon ochronny

Kombinezon ochronny to niezwykle ważny element w przypadku personelu medycznego, który ma bezpośredni kontakt z potencjalnie zakażonymi pacjentami. Model dostępny w naszym sklepie zapewnia wysoką ochronę przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi, a tym samym zmniejsza ryzyko ich przenoszenia. Wyprodukowany przez jednego z najlepszych producentów artykułów medycznych, jakim jest Sunsmed Protective Products Ltd.

Certyfikaty

Kombinezon ochronny posiada certyfikat zgodności CE, która warunkuje jego dopuszczenie na terenie Unii Europejskiej.

Produkt jest zarejestrowany jako wyrób medyczny w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. 

Produkt spełnia także normę GB19082-2009 stosowaną w Chinach, która określa szczegółowe wymagania dotyczące jednorazowej odzieży ochronnej do użytku medycznego. Norma ta ma zastosowanie do jednorazowych wyrobów medycznych, odzieży ochronnej dla personelu medycznego, który wejść może w kontakt z potencjalnie zakaźną krwią pacjentów, płynami ustrojowymi, wydzielinami i unoszącymi się w powietrzu cząsteczkami, zapewniając barierę i ochronę.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa ZdrowiaDopuszcza się, aby odzież ochronna spełniała wymagania jednego z następujących dokumentówISO 22609:2004 (norma międzynarodowa), JIS T 8122:2015 (Japonia), ANSI/AAMI PB70:2012 (USA), ASTM F2407 – 06(2013)e1 (USA), NFPA 1999 (2018) (USA), GB 19082-2009 (Chiny).”  (źródło: wytyczne CIOP dla odzieży ochronnej)

Producenta oferowanego wyrobu identyfikuje certyfikat systemu zarządzania jakością PN-EN ISO13485, Jest to międzynarodowa norma zawierająca wymagania dotyczące systemu zarządzania i  jest przeznaczona dla organizacji chcących wykazać swoją zdolność do dostarczania wyrobów medycznych i związanych z nimi usług.

Gwarancja bezpieczeństwa

Lekarze, a także pozostali członkowie personelu medycznego są wysoce zagrożeni chorobami zakaźnymi. W związku z tym powinni zachowywać szczególne środki ostrożności. Oferowany przez nas kombinezon ochronny zapewnia barierę przed przenikaniem krwi, płynów ustrojowych czy też wydzielin, dzięki czemu zmniejsza ryzyko zakażenia do minimum. Ponieważ częściowo okrywa twarz, zabezpiecza użytkownika także przed cząsteczkami unoszonymi się w powietrzu.

Lekki materiał wykonania

Proponowany przez nas kombinezon ochronny został wykonany z materiału, który jednocześnie jest lekki i wytrzymały, a także oddychający. To sprawia, że użytkownicy mogą się w nim swobodnie poruszać i nie muszą martwić się, że odzież ulegnie uszkodzeniu. Wspomniana włóknina typu TYVEC jest odporna na przetarcia i inne zniszczenia. Dzięki temu kombinezon zapewnia pełną ochronę nawet przy dłuższym użytkowaniu.

Wygodny krój

W kwestii odzieży ochronnej bardzo ważny jest krój. Tylko wtedy, kiedy ta ma odpowiedni fason, lekarze i pozostały personel medyczny czują się w niej dobrze i mogą w pełni skupić się na swoich obowiązkach. Kombinezon ochronny dostępny w naszym sklepie został zaprojektowany w taki sposób, żeby zapewniał wysoką skuteczność ochrony, ale też był wygodny. Kombinezon posiada gumkę ściągającą w talii oraz gumki ściągające kaptur i rękawy wykończone ściągaczami. 

Szybkie zakładanie

W pracy lekarza czas odgrywa szczególnie ważną rolę. Z tą myślą proponowany przez nas kombinezon ochronny został zaprojektowany w taki sposób, aby szybko można było go założyć. Dzięki temu, że odzież jest zapinana w przedniej części, użytkownik swobodnie może ją ubrać samemu. Tutaj warto zwrócić uwagę na to, że w celu zapewnienia pełnej ochrony, zamek został osłonięty. W tym celu do kombinezonu został wszyty pasek uszczelniający.

Idealny dla medyka

Dostępy w naszym sklepie kombinezon ochronny to dobry wybór dla każdego lekarza, który ma bezpośredni kontakt z potencjalnie zakażonymi pacjentami. Ponieważ odzież stanowi barierę przed wydzielinami i płynami ustrojowymi, personel medyczny może stosować ją podczas rożnego rodzaju zabiegów. Kombinezony ochronne polecane są m.in. dla pracowników oddziału chorób zakaźnych, ratowników medycznych czy też stomatologów.

Koszula operacyjna, zabiegowa dla pacjenta / fartuch jednorazowy ochronny medyczny na troki (10 szt.)

Koszula zabiegowa, operacyjna dla pacjenta, jednorazowa z włókniny

Jednorazowa koszula zabiegowa z włókniny polipropylenowej jest dedykowana dla pacjentów. Zakładana od góry i wiązana na jeden trok z tyłu w górnej części pleców. Okrycie może być stosowane podczas różnego rodzaju zabiegów, w celu zwiększenia ich higieny. Koszula chirurgiczna bywa także stosowana przez lekarzy i personel medyczny, ponieważ zapewnia podstawową ochronę oraz jest komfortowa przy zachowaniu odsłoniętych rąk.

Zwiększona gramatura materiału

Odzież medyczna z włókniny PP podczas zabiegów operacyjnych zapewnia pacjentowi idealną ochronę i poczucie komfortu. Prezentowana koszula została wykonana z materiału o podwyższonej gramaturze (45 g/m²). To sprawia, że jest niezwykle wytrzymała, ale wciąż lekka, przez co pacjent swobodnie może się w niej poruszać.

Połączenie bezpieczeństwa i wygody

Koszula zabiegowa pozwala zachować podczas zabiegów chirurgicznych maksimum higieny, a jednocześnie jest bardzo wygodna. Została wykonana z materiału, który jest przewiewny, co pozwala skórze oddychać i daje poczucie komfortu nawet podczas długotrwałego użytkowania. Oferowana przez nas koszula operacyjna ma krótki rękaw. W związku z tym pacjent może się w niej swobodnie poruszać, a lekarz ma pełen dostęp do jego rąk.

Wysoki komfort użytkowania

Koszula operacyjna wykonana z włókniny polipropylenowej gwarantuje pacjentowi ochronę, ale też zapewnia intymność. Dzięki podwyższonej gramaturze, odzież mniej prześwituje, co znacznie zwiększa komfort podczas różnego rodzaju zabiegów. Ponieważ koszula zakładana jest przez głowę, pacjent bez problemu może ubrać się w nią samodzielnie. Koszula jest wiązana z tyłu w górnej części pleców na jeden trok, dzięki czemu można ja lepiej dopasować do ciała.

Na salę operacyjną i nie tylko

Proponowana przez nas koszula zabiegowa sprawdza się nie tylko podczas zabiegów operacyjnych, ale także w trakcie diagnostyki. Mając na sobie okrycie wierzchnie pacjenci mniej się stresują i nie są skrępowani, co znacznie ułatwia przeprowadzanie różnego rodzaju badań.

Koszula zabiegowa, operacyjna dla pacjenta / fartuch jednorazowy ochronny medyczny z wycięciem Y (10 szt.)

Koszula zabiegowa, operacyjna dla pacjenta, jednorazowa z włókniny

Jednorazowa koszula zabiegowa z włókniny polipropylenowej jest dedykowana dla pacjentów. Okrycie może być stosowane podczas różnego rodzaju zabiegów, w celu zwiększenia ich higieny. Koszula operacyjna bywa także stosowana przez lekarzy i personel medyczny, ponieważ zapewnia podstawową ochronę oraz jest komfortowa przy zachowaniu odsłoniętych rąk.

Zwiększona gramatura materiału

Odzież medyczna z włókniny PP podczas zabiegów operacyjnych zapewnia pacjentowi idealną ochronę i poczucie komfortu. Prezentowana koszula została wykonana z materiału o podwyższonej gramaturze (45 g/m²). To sprawia, że jest niezwykle wytrzymała, ale wciąż lekka, przez co pacjent swobodnie może się w niej poruszać.

Połączenie bezpieczeństwa i wygody

Koszula zabiegowa pozwala zachować podczas zabiegów chirurgicznych maksimum higieny, a jednocześnie jest bardzo wygodna. Została wykonana z materiału, który jest przewiewny, co pozwala skórze oddychać i daje poczucie komfortu nawet podczas długotrwałego użytkowania. Oferowana przez nas koszula operacyjna ma krótki rękaw. W związki z tym pacjent może się w niej swobodnie poruszać, a lekarz ma pełen dostęp do jego rąk.

Wysoki komfort użytkowania

Koszula operacyjna wykonana z włókniny polipropylenowej gwarantuje pacjentowi ochronę, ale też zapewnia intymność. Dzięki podwyższonej gramaturze, odzież mniej prześwituje, co znacznie zwiększa komfort podczas różnego rodzaju zabiegów. Ponieważ koszula zakładana jest przez głowę, pacjent bez problemu może ubrać się w nią samodzielnie. Za sprawą rozcięcia w kształcie litery Y, zajmuje to dosłownie chwilę. Wycięcie daje także łatwiejszy dostęp przy badaniu klatki piersiowej.

Na salę operacyjną i nie tylko

Proponowana przez nas koszula zabiegowa sprawdza się nie tylko podczas zabiegów operacyjnych, ale także w trakcie diagnostyki. Mając na sobie okrycie wierzchnie pacjenci mniej się stresują i nie są skrępowani, co znacznie ułatwia przeprowadzanie różnego rodzaju badań.

Maska (maseczka) chirurgiczna jednorazowa, ochronna na troki (50 szt.)

Maseczka jednorazowa – prosta i skuteczna ochrona

Medyczna maska chirurgiczna na troki chroni pole operacyjne przed zanieczyszczeniami, co minimalizuje ryzyko wystąpienia powikłań pooperacyjnych. Maseczka ochronna stanowi doskonałe zabezpieczenie m.in. przed zakażeniami drogą kropelkową, ponieważ wykonana jest z 3-warstwowego materiału najwyższej jakości. Mocowanie na troki oraz drucik usztywniający na nosie pozwalają na idealne dopasowanie maski do twarzy dla jeszcze większej ochrony.

Kolor – niebieski

Potwierdzona skuteczność

Zgodnie ze normą EN14683 spełniają kryteria dla masek typu II. Maski chirurgiczne typu II zapewniają optymalną ochronę dzięki najwyższej filtracji bakteryjnej (powyżej 98%) i odpowiedniemu przyleganiu do twarzy umożliwiając jednocześnie swobodne oddychanie. Produkt jest klasyfikowany jako wyrób medyczny, co potwierdzają badania i oraz certyfikat CE.

Jeszcze większy komfort

Materiał, z którego zrobiona jest maska, idealnie przepuszcza powietrze, przez co w trakcie operacji czy zabiegu pozwala użytkownikowi swobodnie oddychać. Wiązanie maski na troki to rozwiązanie bardzo praktyczne. Jej założenie jest proste i zajmuje zaledwie kilka sekund. W związku z tym, że maseczka jest jednorazowa, w trakcie jej użytkowania maleje prawdopodobieństwo przeniesienia bakterii.

Ekonomiczne opakowanie

Maseczki ochronne sprzedawane są w praktycznych opakowaniach po 50 sztuk.

Maska (maseczka) chirurgiczna jednorazowa, ochronna, na gumkę (50 szt.)

Maseczka ochronna – większa higiena zabiegu

Niejałowa maska chirurgiczna na gumkę to produkt jednokrotnego użytku, który podczas operacji lub innego zabiegu minimalizuje ryzyko przeniesienia bakterii czy drobnych zanieczyszczeń. Trzy warstwy materiału sprawiają, że maseczka odznacza się wysoką skutecznością ochrony i wytrzymałością na uszkodzenia. 

Kolory – niebieski

Potwierdzona skuteczność

Zgodnie z normą EN14683 maski spełniają kryteria dla masek typu II. Maski chirurgiczne typu II zapewniają optymalną ochronę dzięki najwyższej filtracji bakteryjnej (powyżej 98%) i odpowiedniemu przyleganiu do twarzy umożliwiając jednocześnie swobodne oddychanie. Produkt jest klasyfikowany jako wyrób medyczny, co potwierdzają badania i oraz certyfikat CE. Wyprodukowane przez renomowanego producenta artykułów medycznych Sunsmed Protective Products Ltd.

Idealny komfort

Maseczka została wykonana z materiałów dobrego gatunku, które mają zdolność do przepuszczania powietrza. W związku z tym, maska umożliwia łatwe oddychanie, co jest szczególnie ważne podczas wielogodzinnych zabiegów. Ponadto, 

Wszyta gumka gwarantuje idealne dopasowanie do twarzy użytkownika. Dzięki temu, używanie maski ochronnej na gumkę jest bardzo praktyczne i wygodne. Mocowanie na gumkę oraz drucik usztywniający na nosie pozwalają na idealne dopasowanie maski do twarzy dla jeszcze większej ochrony.

Wygodne opakowanie

Maski ochronne sprzedawane są w opakowaniach po 50 sztuk zapakowanych w foliowe opakowanie i tekturowe pudełko.

Ochraniacze foliowe na buty, jednorazowe, antypoślizgowe (100 szt.)

Bezpieczne ochraniacze ochronne na buty

Błękitne ochraniacze na obuwie wykonane z folii antypoślizgowej to najlepszy wybór nie tylko na sale operacyjną. Ich użytkowanie gwarantuje bezpieczeństwo, nawet podczas poruszania się po wilgotnej i śliskiej podłodze.

Wytrzymałość i wygoda

Co ważne, do wykonania ochraniaczy na obuwie zostały wykorzystane materiały najwyższej jakości, przez co są wytrzymałe na przetarcia. Wbudowana gumka zapobiega zsuwaniu się materiału z nóg, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania i zapobiega upadkom.

Uniwersalne zastosowanie

Foliowe ochraniacze przeznaczone są do użytku jednorazowego. W związku z tym, stanowią idealne zabezpieczenie przed przenoszeniem bakterii i innych drobnoustrojów w placówkach medycznych.

Ekonomiczne opakowanie

Dzięki temu, że ochraniacze na obuwie pakowane są w pudełeczka po 100 sztuk, ich zakup jest bardzo ekonomiczny. Warto dodać, że produkt nadaje się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Prześcieradło jednorazowe medyczne podfoliowane (25 szt.)

Prześcieradło jednorazowe podfoliowane

Prześcieradło jednorazowe podfoliowane, dedykowane do użytku medycznego. Stanowi właściwą ochronę przed przenikaniem wilgoci. Wyprodukowane przez wiodącą markę Sunsmed Protective Products Ltd. Dostępne w rozmiarze 120 x 80 cm i 210 x 80 cm.

Zwiększa higienę pracy

W jednostkach medycznych ważne jest zachowanie zwiększonej higieny pracy, dlatego też w wielu przypadkach stosuje się w nich prześcieradła jednorazowe, które chronią powierzchnię pod spodem przed zabrudzeniami i wilgocią, a co za tym idzie, przed odbarwieniami. Prześcieradła tworzą skuteczną barierę dla wszelkiego rodzaju płynów, ale tylko wtedy, kiedy, tak jak to dostępne w naszej ofercie, posiadają warstwę z nieprzemakalnego laminatu.

Z warstwą nieprzemakalną

Prześcieradło posiada warstwę laminatu z folii PE. Materiał ten jest nieprzemakalny, a do tego odporny na wszelkie uszkodzenia. Dzięki warstwie laminatu, prześcieradło stanowi idealną ochronę przez przesiąkaniem, więc może być stosowane w gabinetach lekarskich przy prostych zabiegach, ale nie tylko. Produkt świetnie sprawdzi się także przy opiece nad osobą unieruchomioną w domu czy zakładzie opieki.

Odpowiednie dla alergików

Oferowane prześcieradło zostało wyprodukowane z laminatu celulozowego i folii PE. Jest to wyrób hypoalegiczny, dzięki czemu może być stosowany nawet przez alergików. To szczególnie ważne w gabinetach lekarskich, gdzie prześcieradła służą jako pokrycia na kozetki lekarskie i mają z nimi styczność różni pacjenci. W tym miejscu warto wspomnieć, że prześcieradło dostępne jest w dwóch rozmiarach, co pozwala zastosować je zarówno na większych powierzchniach, takich jak łóżka czy materace, jak i mniejszych, takich jak fotele czy leżanki.

O szerokim zastosowaniu

Prześcieradło jednorazowe to odpowiednie rozwiązanie wszędzie tam, gdzie konieczna jest ochrona powierzchni pod spodem. Chociaż jest to wyrób dedykowany do użytku medycznego, prześcieradła można stosować nie tylko w gabinetach lekarskich czy na oddziałach ratunkowych, ale również w domu. Świetnie sprawdzą się przy opiece nad osobą unieruchomioną, dla osób mających problemy z nietrzymaniem moczu, a także dla matek karmiących i niemowląt. Gdzie jeszcze znajdują zastosowanie? W domach opieki, gabinetach kosmetologicznych i kosmetycznych, a także w gabinetach weterynaryjnych.