Rękawiczki lateksowe bezpudrowe medyczne DOMAN (100 szt.) XS, S, M, L, XL

Rękawice lateksowe bezpudrowe

Lateksowe bezpudrowe rękawice firmy Doman to najlepszy wybór dla wszystkich tych, którzy ze względu na konieczność zachowania zasad higieny muszą nosić rękawiczki ochronne, a mają wrażliwą skórę dłoni. Chronią przed przenoszeniem drobnoustrojów i innych zanieczyszczeń, a przy tym nie podrażniają.

Najwyższa jakość

Dostępne w naszej ofercie lateksowe bezpudrowe rękawice ochronne spełniają wszelkie standardy, dzięki czemu zapewniają najwyższą jakość użytkowania. Jest to wyrób medyczny klasy I. Rękawiczki są wykonane z lateksu, co zapewnia ich elastyczność. Ponieważ mają nieco grubszą warstwę materiału na palcach, są bardziej odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Wykonanie rękawiczek w oparciu o najwyższe standardy sprawiło, że jednocześnie są bardzo wytrzymałe i zapewniają wrażliwość na dotyk. To szczególnie istotne dla członków personelu medycznego, ale także dla osób wykonujących precyzyjne zabiegi w salonach kosmetycznych i kosmetologicznych.

Idealna ochrona

Proponowane przez nas rękawiczki ochronne są wykonane z lateksu, dzięki czemu stanowią idealną barierę, nie tylko dla substancji chemicznych, a także dla krwiopochodnych patogenów. Ponieważ nie mają środka pudrującego, mogą być stosowane przez osoby, które po zastosowaniu rękawic pudrowych, jakie są dostępne w zwykłych sklepach, zauważają na swojej skórze podrażnienia.

Rękawiczki są sprzedawane w opakowaniach po 100 sztuk. Kartoniki nie dość, że pozwalają na higieniczne wyjęcie każdej kolejnej rękawiczki, to jeszcze są estetyczne, więc można przechowywać je na widoku.

Zastosowanie

Rękawice lateksowe bezpudrowe to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy w pracy muszą zachować szczególną higienę, a ze względu na występowanie podrażnień, nie mogą stosować rękawiczek pudrowanych. Stosowane są przede wszystkim w szpitalach i  laboratoriach, a także w gabinetach lekarskich, stomatologicznych czy kosmetologicznych.

Ze względu na brak środka pudrującego, nadają się do kontaktu z żywnością, co sprawia, że powszechnie wykorzystuje się je w branży gastronomicznej. Ze względu na neutralny kolor, są częstym wyborem zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.

Rękawiczki lateksowe pudrowane medyczne DOMAN+ (100 szt.) XS, S, M, L, XL

Rękawice lateksowe pudrowane

Lateksowe pudrowane rękawice firmy Doman to najlepszy wybór wszędzie tam, gdzie konieczna jest ochrona skóry dłoni lub zachowanie zasad higieny. Są wygodne w użytkowaniu, a przy tym zapewniają doskonałe wyczucie dotyku. Z powodzeniem mogą być stosowane w placówkach medycznych.

Sprawdzona jakość

Oferowane przez nas rękawice ochronne spełniają wszelkie wymagania jakościowe. Ponieważ zostały wykonane z lateksu, są elastyczne, a co za tym idzie – niezwykle wytrzymałe. Stanowią idealną ochronę przed substancjami chemicznymi, a także przed patogenami krwiopochodnymi.

Rękawice zostały wykonane w taki sposób, żeby były wytrzymałe, a przy tym zapewniały dużą wrażliwość na dotyk. To właśnie dlatego mają wzmocnione ściany tylko w tych miejscach, gdzie jest to konieczne – są nieco grubsze na palcach.

Wygoda użytkowania

Proponowane przez nas rękawice są pudrowane, co oznacza, że od ich wewnętrznej strony znajduje się puder. W porównaniu do rękawic bezpudrowych, o wiele łatwiej się je zakłada, a także zdejmuje. Puder zapobiega przyklejaniu się lateksu do skóry dłoni, nawet jeśli ta jest spocona lub wilgotna po zastosowaniu środka do dezynfekcji.

Rękawice pudrowane to idealny wybór zwłaszcza dla tych osób, które w ciągu dnia często zmieniają rękawiczki na nowe. Ponieważ łatwo się je zakłada i zdejmuje, zajmuje to dosłownie chwilę, co pozwala zaoszczędzić nie tylko nerwy, ale i cenny czas.

Zastosowanie

Rękawice lateksowe pudrowane to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy na co dzień muszą zachować szczególną higienę, a przy tym chcą chronić skórę swoich dłoni przed działaniem czynników chemicznych. Stosowane są przede wszystkim w szpitalach, laboratoriach, gabinetach lekarskich i stomatologicznych.

W celu zachowania higieny, rękawice lateksowe pudrowane są stosowane w salonach fryzjerskich, kosmetycznych i kosmetologicznych. Świetnie nadają się również do użytku domowego. Ze względu na neutralny kolor, to dobry wybór zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Rękawiczki nitrylowe medyczne APPLE GREEN (100 szt.) XS, S, M, L, XL

Rękawice nitrylowe w kolorze APPLE GREEN

Bezpudrowe zielone rękawice nitrylowe firmy Doman to idealny wybór wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie zasad higieny osobistej. Gwarantują wygodę użytkowania i doskonałe wyczucie dotyku, dzięki czemu mogą być stosowane przez lekarzy i personel medyczny.

Sprawdzona jakość

Rękawice ochronne dostępne w naszej ofercie to wyrób medyczny klasy I. Mogą być stosowane podczas badań diagnostycznych i ambulatoryjnych. Z racji na wysoką jakość wykonania, sprawdzają się również podczas zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych.

Proponowane przez nas rękawice nitrylowe chronią skórę przed kontaktem z substancjami chemicznymi. Tym samym świetnie sprawdzają się podczas przeprowadzania dezynfekcji. Wysoką jakość rękawic potwierdzają pozytywne opinie użytkowników, co jest najlepszym dowodem na to, że są idealnym wyborem do gabinetu lekarskiego i nie tylko.

Estetyczne opakowanie

Rękawice ochronne powinny być regularnie dezynfekowane, a w razie konieczności wymieniane. Z tego względu pudełko z rękawiczkami zwykle trzyma się pod ręką. Opakowanie rękawiczek APPLE GREEN jest estetyczne, dzięki czemu będzie stanowić ozdobę gabinetu.

Aby zapewnić użytkownikowi maksimum wygody, rękawiczki pakowane są po 100 sztuk. Wyjęcie rękawiczek z kartonika zajmuje dosłownie chwilę, a w dodatku jest higieniczne.

Zastosowanie

Rękawice nitrylowe to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy w pracy muszą zachować szczególną higienę. Przede wszystkim sprawdzą się w szpitalach, zakładach opieki zdrowotnej i prywatnych klinikach podczas badań diagnostycznych.. Rękawice nitrylowe są szeroko stosowane w laboratoriach i aptekach. Powinny znaleźć się także w każdym salonie kosmetycznym i kosmetologicznym.

Często stosują je fryzjerzy, zwłaszcza podczas koloryzacji i innych zabiegów wymagających użycia środków chemicznych. Z racji na konieczność zachowania higieny sprawdzą się także w przemyśle spożywczym. Ze względu na uniwersalny kolor, nadają się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Rękawiczki nitrylowe medyczne BLACK OLIVE (100 szt.) XS, S, M, L, XL

Rękawice nitrylowe czarne BLACK OLIVE

Czarne bezpudrowe rękawice nitrylowe firmy Doman to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie zasad higieny osobistej i ochrona dłoni przed kontaktem z substancjami chemicznymi. Zapewniają wygodę użytkowania i precyzję ruchów, dzięki czemu są rekomendowane dla lekarzy, a także fryzjerów czy tatuażystów.

Wygoda użytkowania

Proponowane przez nas rękawice nitrylowe idealnie dopasowują się do kształtu dłoni. Dają dużą swobodę ruchów i, co najważniejsze, gwarantują doskonałe wyczucie dotyku.

Rękawiczki nitrylowe są bardziej wytrzymałe niż rękawiczki lateksowe. Rękawice BLACK OLIVE w odpowiednich miejscach zostały wzmocnione, dzięki czemu podczas ich zakładania użytkownik nie musi martwić się, że je rozerwie.

Odpowiednie dla skóry wrażliwej

Proponowane przez nas rękawice nitrylowe to wyrób medyczny klasy I. Są idealnym wyborem dla osób uczulonych na lateks, a także dla osób o wrażliwej skórze. Ponieważ nie posiadają środka pudrującego, nie wywołują podrażnień. Bez obaw mogą być stosowane nawet przez te osoby, u których zwykłe rękawice pudrowe wywołają reakcje alergiczne.

Bezpudrowe rękawice nitrylowe nie wywołują uczuleń, nie powodują odparzeń, co jest szczególnie ważne dla osób, które muszą nosić je w pracy przez cały dzień.

Zastosowanie

Czarne rękawice nitrylowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Te proponowane przez nas są wyrobem medycznym, dzięki czemu mogą być stosowane w gabinetach lekarskich podczas badań diagnostycznych, a także przez ratowników medycznych. Ponieważ zapewniają doskonałe wyczucie dotyku są częstym wyborem pośród tatuażystów.

Rękawice nitrylowe sprawdzają się również w gabinetach fryzjerskich i kosmetycznych. Te w kolorze czarnym głównie są stosowane przez mężczyzn, chociaż w salonach fryzjersko-kosmetycznych używają je także kobiety. Mogą być stosowane w przemyśle spożywczym, przez co są częstym wyborem pośród kucharzy.

Rękawiczki nitrylowe medyczne COATS® z owsem (100 szt.) XS, S, M, L, XL

Rękawice nitrylowe COATS® z wyciągiem z owsa

Popielate rękawice nitrylowe COATS® (Colloidal Oatmeal System) z koloidalnym wyciągiem z owsa to idealny wybór dla osób, którym zależy na wyjątkowym komforcie pracy. Zapewniają dodatkowe nawilżenie dłoni i doskonałe wyczucie dotyku. Mogą być stosowane przez lekarzy i personel medyczny.

Jak działa rękawiczka COATS®?

Podczas korzystania ze zwykłych rękawiczek jednorazowych użytkownik może odczuwać dyskomfort, na przykład bardzo wysoką wilgotność i podwyższoną temperaturę, co powoduje pocenie się rąk. W wyniku nagromadzenia potu, który zawiera tłuszcz, mocznik, sól i wodę, oraz przy braku parowania, u użytkownika może pojawić się zapalenie skóry spowodowane mokrym środowiskiem.

COATS® absorbuje wodę, mocznik i wydzieliny soli, które powodują podrażnienie. Ponadto szybko wnika w skórę, powodując jej nawilżenie. Koloidalna mąka owsiana stosowana w rękawiczkach COATS® pomaga w utrzymaniu naturalnej bariery dla wilgoci podczas pracy dłońmi. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które narzekają na suchą i swędzącą skórę z powodu ciągłego mycia rąk i używania rękawiczek.

Jakość rękawiczek premium

Rękawice ochronne dostępne w naszej ofercie to wyrób medyczny klasy I. Mogą być stosowane podczas badań diagnostycznych i ambulatoryjnych. Sprawdzają się również podczas zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych.

Rękawice nitrylowe chronią skórę przed kontaktem z substancjami chemicznymi. Tym samym świetnie sprawdzają się podczas przeprowadzania dezynfekcji. Wysoką jakość rękawic potwierdzają pozytywne opinie użytkowników, co jest najlepszym dowodem na to, że są idealnym wyborem do gabinetu lekarskiego i nie tylko.

Estetyczne opakowanie

Rękawice ochronne muszą być często zmieniane, dlatego często pozostawione są na widoku. Rękawiczki COATS® mają estetyczne pudełko, dzięki czemu można postawić je na widoku, nawet w luksusowym gabinecie.

Rękawiczki oferowane są w ekonomicznych opakowaniach po 100 sztuk. To pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale również zwiększyć wygodę pracy. Wyjęcie rękawiczek z opakowania zajmuje moment, podobnie jak ich założenie. Każda rękawiczka ma uniwersalny kształt, więc pasuje na lewą i prawą dłoń.

Zastosowanie

Popielate rękawice COATS® to uniwersalny wybór dla wszystkich tych, którzy w pracy muszą zachować wysoką higienę. Przede wszystkim sprawdzą się w szpitalach, zakładach opieki zdrowotnej i prywatnych klinikach podczas badań diagnostycznych. Rękawice nitrylowe są szeroko stosowane w laboratoriach i aptekach. Powinny znaleźć się także w każdym salonie kosmetycznym i kosmetologicznym.

Często stosują je fryzjerzy, zwłaszcza podczas koloryzacji i innych zabiegów wymagających użycia środków chemicznych. Z racji na konieczność zachowania higieny sprawdzą się także w przemyśle spożywczym. Ze względu na uniwersalny kolor, nadają się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Rękawiczki nitrylowe medyczne niebieskie DOMAN (100 szt.) XS, S, M, L, XL

Rękawice nitrylowe niebieskie DOMAN

Bezpudrowe niebieskie rękawice nitrylowe firmy Doman to idealny wybór dla lekarzy, którym zależy na zachowaniu zasad higieny osobistej. Zapewniają komfort użytkowania i doskonałe wyczucie dotyku. Mogą być stosowane przez lekarzy i personel medyczny.

Renomowana jakość

Rękawice ochronne dostępne w naszej ofercie to wyrób medyczny klasy I. Mogą być stosowane podczas badań diagnostycznych i ambulatoryjnych. Z racji na wysoką jakość wykonania, sprawdzają się również podczas zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych.

Rękawice nitrylowe chronią skórę przed kontaktem z substancjami chemicznymi. Tym samym świetnie sprawdzają się podczas przeprowadzania dezynfekcji. Wysoką jakość rękawic potwierdzają pozytywne opinie użytkowników, co jest najlepszym dowodem na to, że są idealnym wyborem do gabinetu lekarskiego i nie tylko.

Ekonomiczne opakowanie

Rękawice ochronne powinny być regularnie dezynfekowane, a w razie konieczności wymieniane. Z tego względu pudełko z rękawiczkami zwykle trzyma się pod ręką. Aby zapewnić użytkownikowi maksimum wygody, rękawiczki pakowane są po 100 sztuk. Wyjęcie rękawiczek z kartonika zajmuje dosłownie chwilę, a w dodatku jest higieniczne.

Zastosowanie

Rękawice nitrylowe niebieskie to uniwersalny wybór dla wszystkich tych, którzy w pracy muszą zachować szczególną higienę. Przede wszystkim sprawdzą się w szpitalach, zakładach opieki zdrowotnej i prywatnych klinikach podczas badań diagnostycznych. Rękawice nitrylowe są szeroko stosowane w laboratoriach i aptekach. Powinny znaleźć się także w każdym salonie kosmetycznym i kosmetologicznym.

Często stosują je fryzjerzy, zwłaszcza podczas koloryzacji i innych zabiegów wymagających użycia środków chemicznych. Z racji na konieczność zachowania higieny sprawdzą się także w przemyśle spożywczym. Ze względu na uniwersalny kolor, nadają się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Rękawiczki nitrylowe medyczne Różowa Stokrotka (100 szt.) XS, S, M, L, XL

Rękawice nitrylowe RÓŻOWA STOKROTKA

Bezpudrowe rękawice nitrylowe firmy Doman to idealny wybór do salonu kosmetycznego i kosmetologicznego. Chronią skórę przed kontaktem z substancjami chemicznymi, jednocześnie zapewniając wygodę użytkowania.

Idealna ochrona skóry dłoni

Skóra dłoni jest szczególnie narażona na kontakt z substancjami chemicznymi. Zwłaszcza w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, gdzie często stosuje się preparaty, które mogą alergizować i podrażniać. Stosowanie jednorazowych rękawiczek ochronnych niweluje kontakt substancji chemicznych ze skórą.

Substancje wykazujące działanie drażniące dla skóry dłoni czy oczu wchodzą w skład farb do włosów, lakierów hybrydowych, a nawet środków do dezynfekcji. Rękawice RÓŻOWA STOKROTKA wykonane są z nitrylu, który zapewnia optymalną ochronę. Są idealnym wyborem dla osób uczulonych na lateks.

Estetyczne opakowanie

Rękawice ochronne muszą być często zmieniane, dlatego często pozostawione są na widoku. Rękawiczki RÓŻOWA STOKROTKA mają estetyczne pudełko, dzięki czemu można postawić je na widoku, nawet w luksusowym salonie kosmetycznym.

Rękawiczki oferowane są w ekonomicznych opakowaniach po 100 sztuk. To pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale również zwiększyć wygodę pracy. Wyjęcie rękawiczek z opakowania zajmuje kilka sekund, podobnie jak ich założenie. Każda rękawiczka ma uniwersalny kształt, więc pasuje na lewą i prawą dłoń.

Zastosowanie

Proponowane przez nas rękawice ochronne to wyrób medyczny klasy I. To znaczy, że można stosować je w gabinecie lekarskim podczas badań diagnostycznych. Ich zastosowanie jest jednak o wiele szersze. Idealnie sprawdzają się w salonach fryzjerskich, kosmetycznych i kosmetologicznych.

W celu zachowania higieny, rękawice nitrylowe są stosowane również w laboratoriach i aptekach. Te w kolorze różowym wybierane są głównie przez kobiety, niemniej jednak zdarza się, że w gabinetach kosmetologicznych i salonach kosmetycznych stosują je także mężczyźni.

Rękawiczki nitrylowe medyczne SUNNY ORANGE (100 szt.) XS, S, M, L, XL

Rękawice nitrylowe pomarańczowe SUNNY ORANGE

Bezpudrowe pomarańczowe rękawice nitrylowe firmy Doman sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczna jest podwyższona ochrona skóry dłoni. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i gwarantują wygodę użytkowania. Stanowią idealne rozwiązanie dla osób uczulonych na lateks.

Idealne dopasowanie

Oferowane przez nas rękawice ochronne są wyrobem medycznym, a ich jakość jest bardzo wysoka. Z racji tego, że są wykonane z nitrylu, nie uczulają, nie powodują bolesnych odparzeń, a do tego idealnie dopasowują się do kształtu dłoni. To niezwykle ważne zwłaszcza jeśli użytkownik musi zachować swobodę ruchów.

Proponowane przez nas rękawiczki nitrylowe są na tyle grube, żeby zapewnić odpowiednią ochronę skóry dłoni przed kontaktem z substancjami chemicznymi, a zarazem na tyle cienkie, żeby zachować dużą wrażliwość na dotyk. Na palcach są nieco grubsze, co pozytywnie wpływa na ich wytrzymałość.

Wygodne opakowanie

Rękawiczki nitrylowe dostępne w naszej ofercie mają uniwersalny kształt, dzięki czemu pasują na obie dłonie. Są dość elastyczne, a w porównaniu z rękawiczkami z lateksu – bardziej wytrzymałe. Aby zapewnić użytkownikowi maksimum wygody, pakowane są po 100 sztuk. Jest to nie tylko wygodne, ale i ekonomiczne.

Zastosowanie

Pomarańczowe rękawice nitrylowe to częsty wybór pośród weterynarzy, niemniej jednak ich zastosowanie jest o wiele szersze. Proponowane przez nas rękawice sprawdzą się również w laboratoriach i przemyśle spożywczym.

Ze względu na to, że są niezwykle wytrzymałe, mogą być stosowane podczas pracy z substancjami chemicznymi, takimi jak oleje i smary. To właśnie na nie stawiają mechanicy. Rękawice nitrylowe znajdują zastosowanie także w pracach remontowych, w celu ochrony skóry dłoni przed kontaktem z farbą i rozpuszczalnikami.

Rękawiczki winylowe bezpudrowe medyczne DOMAN (100 szt.) XS, S, M, L, XL

Rękawiczki winylowe bezpudrowe

Winylowe bezpudrowe rękawice firmy Doman będą idealnym wyborem dla wszystkich tych, którzy mają wrażliwą skórę dłoni, a w pracy muszą zachować zasady higieny. Chronią przed przenoszeniem drobnoustrojów, a przy tym gwarantują wygodę użytkowania i nie podrażniają.

Pewna ochrona

Skóra dłoni jest szczególnie narażona na kontakt z płynami ustrojowymi i substancjami chemicznymi. Żeby ją chronić, wiele osób w pracy musi nosić rękawiczki ochronne. Idealną barierę dla drobnoustrojów i różnego rodzaju substancji chemicznych zapewniają rękawiczki winylowe. Materiał z jakiego są wykonane chroni nawet przed substancjami tłustymi, co sprawia że rękawiczki znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w medycynie, ale również w kosmetyce i gastronomii.

Rękawiczki winylowe dostępne w naszej ofercie to wyrób medyczny klasy I. Zapewniają higienę pracy i doskonałe wyczucie dotyku.

Idealny wybór dla skóry dłoni

Rękawiczki winylowe są w pełni syntetyczne. Ponieważ nie zawierają naturalnego lateksu, są świetną alternatywą dla rękawiczek lateksowych, które mogą wywoływać podrażnienia. Rękawiczki wykonane z winylu nie przyklejają się do skóry dłoni, dzięki czemu nie muszą posiadać środka pudrującego. To znaczy, że z powodzeniem mogą być stosowane nawet przez te przez osoby, które po zastosowaniu rękawiczek pudrowych, zauważają na swojej skórze zaczerwienienie.

Proponowane przez nas rękawiczki winylowe mają uniwersalny kształt, a więc pasują na prawą i lewą dłoń. Bez problemu można je założyć i zdjąć, co powala zaoszczędzić czas i chronić skórę zawsze, kiedy jest to konieczne.

Zastosowanie

Rękawice winylowe bezpudrowe to świetna alternatywa dla tych, którzy są uczuleni na lateks. Mogą być stosowane w branży medycznej, a w tym w szpitalach, gabinetach lekarskich, gabinetach stomatologicznych, aptekach i laboratoriach.

Ze względu na wysoką wytrzymałość, idealnie nadają się również do użytku domowego, przy pracach porządkowych. Można używać ich przy kontakcie z żywnością – w przemyśle spożywczym i gastronomii.