Rękawiczki nitrylowe medyczne APPLE GREEN (100 szt.) XS, S, M, L, XL

Rękawice nitrylowe w kolorze APPLE GREEN

Bezpudrowe zielone rękawice nitrylowe firmy Doman to idealny wybór wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie zasad higieny osobistej. Gwarantują wygodę użytkowania i doskonałe wyczucie dotyku, dzięki czemu mogą być stosowane przez lekarzy i personel medyczny.

Sprawdzona jakość

Rękawice ochronne dostępne w naszej ofercie to wyrób medyczny klasy I. Mogą być stosowane podczas badań diagnostycznych i ambulatoryjnych. Z racji na wysoką jakość wykonania, sprawdzają się również podczas zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych.

Proponowane przez nas rękawice nitrylowe chronią skórę przed kontaktem z substancjami chemicznymi. Tym samym świetnie sprawdzają się podczas przeprowadzania dezynfekcji. Wysoką jakość rękawic potwierdzają pozytywne opinie użytkowników, co jest najlepszym dowodem na to, że są idealnym wyborem do gabinetu lekarskiego i nie tylko.

Estetyczne opakowanie

Rękawice ochronne powinny być regularnie dezynfekowane, a w razie konieczności wymieniane. Z tego względu pudełko z rękawiczkami zwykle trzyma się pod ręką. Opakowanie rękawiczek APPLE GREEN jest estetyczne, dzięki czemu będzie stanowić ozdobę gabinetu.

Aby zapewnić użytkownikowi maksimum wygody, rękawiczki pakowane są po 100 sztuk. Wyjęcie rękawiczek z kartonika zajmuje dosłownie chwilę, a w dodatku jest higieniczne.

Zastosowanie

Rękawice nitrylowe to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy w pracy muszą zachować szczególną higienę. Przede wszystkim sprawdzą się w szpitalach, zakładach opieki zdrowotnej i prywatnych klinikach podczas badań diagnostycznych.. Rękawice nitrylowe są szeroko stosowane w laboratoriach i aptekach. Powinny znaleźć się także w każdym salonie kosmetycznym i kosmetologicznym.

Często stosują je fryzjerzy, zwłaszcza podczas koloryzacji i innych zabiegów wymagających użycia środków chemicznych. Z racji na konieczność zachowania higieny sprawdzą się także w przemyśle spożywczym. Ze względu na uniwersalny kolor, nadają się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Rękawiczki nitrylowe medyczne BLACK OLIVE (100 szt.) XS, S, M, L, XL

Rękawice nitrylowe czarne BLACK OLIVE

Czarne bezpudrowe rękawice nitrylowe firmy Doman to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie zasad higieny osobistej i ochrona dłoni przed kontaktem z substancjami chemicznymi. Zapewniają wygodę użytkowania i precyzję ruchów, dzięki czemu są rekomendowane dla lekarzy, a także fryzjerów czy tatuażystów.

Wygoda użytkowania

Proponowane przez nas rękawice nitrylowe idealnie dopasowują się do kształtu dłoni. Dają dużą swobodę ruchów i, co najważniejsze, gwarantują doskonałe wyczucie dotyku.

Rękawiczki nitrylowe są bardziej wytrzymałe niż rękawiczki lateksowe. Rękawice BLACK OLIVE w odpowiednich miejscach zostały wzmocnione, dzięki czemu podczas ich zakładania użytkownik nie musi martwić się, że je rozerwie.

Odpowiednie dla skóry wrażliwej

Proponowane przez nas rękawice nitrylowe to wyrób medyczny klasy I. Są idealnym wyborem dla osób uczulonych na lateks, a także dla osób o wrażliwej skórze. Ponieważ nie posiadają środka pudrującego, nie wywołują podrażnień. Bez obaw mogą być stosowane nawet przez te osoby, u których zwykłe rękawice pudrowe wywołają reakcje alergiczne.

Bezpudrowe rękawice nitrylowe nie wywołują uczuleń, nie powodują odparzeń, co jest szczególnie ważne dla osób, które muszą nosić je w pracy przez cały dzień.

Zastosowanie

Czarne rękawice nitrylowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Te proponowane przez nas są wyrobem medycznym, dzięki czemu mogą być stosowane w gabinetach lekarskich podczas badań diagnostycznych, a także przez ratowników medycznych. Ponieważ zapewniają doskonałe wyczucie dotyku są częstym wyborem pośród tatuażystów.

Rękawice nitrylowe sprawdzają się również w gabinetach fryzjerskich i kosmetycznych. Te w kolorze czarnym głównie są stosowane przez mężczyzn, chociaż w salonach fryzjersko-kosmetycznych używają je także kobiety. Mogą być stosowane w przemyśle spożywczym, przez co są częstym wyborem pośród kucharzy.

Rękawiczki nitrylowe medyczne niebieskie DOMAN (100 szt.) XS, S, M, L, XL

Rękawice nitrylowe niebieskie DOMAN

Bezpudrowe niebieskie rękawice nitrylowe firmy Doman to idealny wybór dla lekarzy, którym zależy na zachowaniu zasad higieny osobistej. Zapewniają komfort użytkowania i doskonałe wyczucie dotyku. Mogą być stosowane przez lekarzy i personel medyczny.

Renomowana jakość

Rękawice ochronne dostępne w naszej ofercie to wyrób medyczny klasy I. Mogą być stosowane podczas badań diagnostycznych i ambulatoryjnych. Z racji na wysoką jakość wykonania, sprawdzają się również podczas zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych.

Proponowane rękawice nitrylowe chronią skórę przed kontaktem z substancjami chemicznymi. Tym samym świetnie sprawdzają się podczas przeprowadzania dezynfekcji. Wysoką jakość rękawic potwierdzają pozytywne opinie użytkowników, co jest najlepszym dowodem na to, że są idealnym wyborem do gabinetu lekarskiego i nie tylko.

Ekonomiczne opakowanie

Rękawice ochronne powinny być regularnie dezynfekowane, a w razie konieczności wymieniane. Z tego względu pudełko z rękawiczkami zwykle trzyma się pod ręką. Aby zapewnić użytkownikowi maksimum wygody, rękawiczki pakowane są po 100 sztuk. Wyjęcie rękawiczek z kartonika zajmuje dosłownie chwilę, a w dodatku jest higieniczne.

Zastosowanie

Rękawice nitrylowe niebieskie to uniwersalny wybór dla wszystkich tych, którzy w pracy muszą zachować szczególną higienę. Przede wszystkim sprawdzą się w szpitalach, zakładach opieki zdrowotnej i prywatnych klinikach podczas badań diagnostycznych. Rękawice nitrylowe są szeroko stosowane w laboratoriach i aptekach. Powinny znaleźć się także w każdym salonie kosmetycznym i kosmetologicznym.

Często stosują je fryzjerzy, zwłaszcza podczas koloryzacji i innych zabiegów wymagających użycia środków chemicznych. Z racji na konieczność zachowania higieny sprawdzą się także w przemyśle spożywczym. Ze względu na uniwersalny kolor, nadają się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Rękawiczki nitrylowe medyczne Różowa Stokrotka (100 szt.) XS, S, M, L, XL

Rękawice nitrylowe RÓŻOWA STOKROTKA

Bezpudrowe rękawice nitrylowe firmy Doman to idealny wybór do salonu kosmetycznego i kosmetologicznego. Chronią skórę przed kontaktem z substancjami chemicznymi, jednocześnie zapewniając wygodę użytkowania.

Idealna ochrona skóry dłoni

Skóra dłoni jest szczególnie narażona na kontakt z substancjami chemicznymi. Zwłaszcza w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, gdzie często stosuje się preparaty, które mogą alergizować i podrażniać. Stosowanie jednorazowych rękawiczek ochronnych niweluje kontakt substancji chemicznych ze skórą.

Substancje wykazujące działanie drażniące dla skóry dłoni czy oczu wchodzą w skład farb do włosów, lakierów hybrydowych, a nawet środków do dezynfekcji. Rękawice RÓŻOWA STOKROTKA wykonane są z nitrylu, który zapewnia optymalną ochronę. Są idealnym wyborem dla osób uczulonych na lateks.

Estetyczne opakowanie

Rękawice ochronne muszą być często zmieniane, dlatego często pozostawione są na widoku. Rękawiczki RÓŻOWA STOKROTKA mają estetyczne pudełko, dzięki czemu można postawić je na widoku, nawet w luksusowym salonie kosmetycznym.

Rękawiczki oferowane są w ekonomicznych opakowaniach po 100 sztuk. To pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale również zwiększyć wygodę pracy. Wyjęcie rękawiczek z opakowania zajmuje kilka sekund, podobnie jak ich założenie. Każda rękawiczka ma uniwersalny kształt, więc pasuje na lewą i prawą dłoń.

Zastosowanie

Proponowane przez nas rękawice ochronne to wyrób medyczny klasy I. To znaczy, że można stosować je w gabinecie lekarskim podczas badań diagnostycznych. Ich zastosowanie jest jednak o wiele szersze. Idealnie sprawdzają się w salonach fryzjerskich, kosmetycznych i kosmetologicznych.

W celu zachowania higieny, rękawice nitrylowe są stosowane również w laboratoriach i aptekach. Te w kolorze różowym wybierane są głównie przez kobiety, niemniej jednak zdarza się, że w gabinetach kosmetologicznych i salonach kosmetycznych stosują je także mężczyźni.

Rękawiczki nitrylowe medyczne SUNNY ORANGE (100 szt.) XS, S, M, L, XL

Rękawice nitrylowe pomarańczowe SUNNY ORANGE

Bezpudrowe pomarańczowe rękawice nitrylowe firmy Doman sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczna jest podwyższona ochrona skóry dłoni. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i gwarantują wygodę użytkowania. Stanowią idealne rozwiązanie dla osób uczulonych na lateks.

Idealne dopasowanie

Oferowane przez nas rękawice ochronne są wyrobem medycznym, a ich jakość jest bardzo wysoka. Z racji tego, że są wykonane z nitrylu, nie uczulają, nie powodują bolesnych odparzeń, a do tego idealnie dopasowują się do kształtu dłoni. To niezwykle ważne zwłaszcza jeśli użytkownik musi zachować swobodę ruchów.

Proponowane przez nas rękawiczki nitrylowe są na tyle grube, żeby zapewnić odpowiednią ochronę skóry dłoni przed kontaktem z substancjami chemicznymi, a zarazem na tyle cienkie, żeby zachować dużą wrażliwość na dotyk. Na palcach są nieco grubsze, co pozytywnie wpływa na ich wytrzymałość.

Wygodne opakowanie

Rękawiczki nitrylowe dostępne w naszej ofercie mają uniwersalny kształt, dzięki czemu pasują na obie dłonie. Są dość elastyczne, a w porównaniu z rękawiczkami z lateksu – bardziej wytrzymałe. Aby zapewnić użytkownikowi maksimum wygody, pakowane są po 100 sztuk. Jest to nie tylko wygodne, ale i ekonomiczne.

Zastosowanie

Pomarańczowe rękawice nitrylowe to częsty wybór pośród weterynarzy, niemniej jednak ich zastosowanie jest o wiele szersze. Proponowane przez nas rękawice sprawdzą się również w laboratoriach i przemyśle spożywczym.

Ze względu na to, że są niezwykle wytrzymałe, mogą być stosowane podczas pracy z substancjami chemicznymi, takimi jak oleje i smary. To właśnie na nie stawiają mechanicy. Rękawice nitrylowe znajdują zastosowanie także w pracach remontowych, w celu ochrony skóry dłoni przed kontaktem z farbą i rozpuszczalnikami.