Sklep Medyczny Madens w dobie COVID-19.

Pandemia koronawirusa SARS-COV-2, wywołującego chorobę COVID-19, ma wpływ na świat dookoła, w tym na działalność Sklepu Madens. Naszym priorytetem jest jak najwyższa jakość obsługi i bieżące realizowanie zamówień naszych klientów. Pragniemy zatem zwrócić uwagę na istotne kwestie współpracy w tych wymagającym okresie.

Zmiany – kontakt i realizacja zamówień

Zainteresowanie produktami medycznymi jest obecnie znacznie wyższe niż w normalnych czasach. Z tego względu otrzymujemy codziennie bardzo dużą liczbę zapytań i zamówień. Aby utrzymać jak najwyższą jakość obsługi klienta zdecydowaliśmy się wprowadzić następujące zmiany:

Kontakt wyłącznie mailowy – biuro@madens.pl

Prosimy kierować wszelkie zapytania dotyczące oferty i zamówień na adres biuro@madens.pl. Staramy się odpowiadać niezwłocznie, jednak ze względu na ilość zapytań czas odpowiedzi może się wydłużyć. W zależności od wagi zapytania pierwszy kontakt następuje w ciągu od kilku godzin do 3 dni roboczych.

Czas realizacji zamówień – do 3 dni roboczych

Ze względu na duże zainteresowanie czas realizacji czas realizacji zamówień wynosi do 3 dni roboczych. Zamówienia są realizowane w kolejności wpływu.

Wyłączenie odbioru osobistego

Aby zminimalizować ryzyko poprzez ograniczenie kontaktów osobistych, odbiór zamówień w naszym biurze nie jest obecnie możliwy. 
W trakcie składania zamówienia prosimy wybrać alternatywną metodę dostawy. 

Dostępność medycznej odzieży ochronnej

Czasowa niedostępność towaru w sklepie może dotyczyć odzieży ochronnej. W takiej sytuacji zachęcamy do składania zapytań na biuro@madens.pl, na które odpowiadamy niezwłocznie. Staramy się na bieżąco uzupełniać braki magazynowe.

Zamówienia próbek wstrzymane

Zależy nam, żeby każdy profesjonalista mógł wypróbować nasze produkty. Ze względu jednak na bardzo dużą ilość zamówień jesteśmy zmuszeni wstrzymać na czas nieokreślony realizację zamówień próbek naszych produktów. Dołożymy starań, aby zrealizować wrócić do ich realizacji niezwłocznie.

Drobna prośba na koniec…

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Jesteśmy jednak tylko ludźmi, dlatego prosimy o wyrozumiałość i dobrą współpracę, w szczególności o pozostawanie z nami w kontakcie w przypadku jakichkolwiek pytań.

Życzymy Państwu zdrowia i wytrwałości w tym trudnym czasie!

Zespół Madens