Sklep Medyczny Madens w dobie COVID-19.

Pandemia koronawirusa SARS-COV-2, wywołującego chorobę COVID-19, ma wpływ na świat dookoła, w tym na działalność Sklepu Madens. Naszym priorytetem jest jak najwyższa jakość obsługi i bieżące realizowanie zamówień naszych klientów. Pragniemy zatem zwrócić uwagę na istotne kwestie współpracy w tych wymagającym okresie.

Zmiany – kontakt i realizacja zamówień

Zainteresowanie produktami medycznymi jest obecnie znacznie wyższe niż w normalnych czasach. Z tego względu otrzymujemy codziennie bardzo dużą liczbę zapytań i zamówień. Aby utrzymać jak najwyższą jakość obsługi klienta zdecydowaliśmy się wprowadzić następujące zmiany:

Kontakt mailowy – biuro@madens.pl

Prosimy w miarę możliwości kierować zapytania dotyczące oferty i zamówień na adres biuro@madens.pl. Staramy się odpowiadać niezwłocznie. W przypadku dużej ilości zapytań czas odpowiedzi może się wydłużyć. Dokładamy wszelkich starań, aby pierwszy kontakt następował w ciągu kilku godzin.

Wyłączenie odbioru osobistego

Aby zminimalizować ryzyko poprzez ograniczenie kontaktów osobistych, odbiór zamówień w naszym biurze nie jest obecnie możliwy. 
W trakcie składania zamówienia prosimy wybrać alternatywną metodę dostawy. 

Dostępność medycznej odzieży ochronnej

Czasowa niedostępność towaru w sklepie może dotyczyć odzieży ochronnej. W takiej sytuacji zachęcamy do składania zapytań na biuro@madens.pl, na które odpowiadamy niezwłocznie. Staramy się na bieżąco uzupełniać braki magazynowe.

Drobna prośba na koniec…

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Jesteśmy jednak tylko ludźmi, dlatego prosimy o wyrozumiałość i dobrą współpracę, w szczególności o pozostawanie z nami w kontakcie w przypadku jakichkolwiek pytań.

Życzymy Państwu zdrowia i wytrwałości w tym trudnym czasie!

Zespół Madens

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *